Novi štampač omogućuje kompleksno oblikovanje nalepnica. Nudi 3 vrste fontova, 10 stilova, više od 250 grafičkih simbola i 15 okvira. Pomoću 5 funkcijskih tastera na uređaju možete s lakoćom zameniti fontove i njihovu veličinu, dodati okvire i grafičke simbole. PT-H110 ispisuje nalepnice za označavanje kablova – ima poseban funkcijski taster za štampu nalepnice u obliku omota za kabl.
Brother PT-H110 štampa postojane laminirane trake TZe koje se sastoje od šest slojeva. Ovo štampano rešenje je otporno na tečnosti, abraziju, temperaturu, hemikalije i sunce. Testovi garantuju visok kvalitet i visoku čvrstoću. Nalepnice su takođe jednostavne za aplikaciju – uklonite zaštitni sloj i dobro pritisnite.
Štampač P-Touch Brother PT-H110 nudi 3 godine garancije. Puni se putem šest AAA baterija ili AC adaptera. Uređaju je dodata TZe traka (crna štampa na beloj boji) dužine 4 m i širine 12 mm.

Brother PT-H110 je mali i lagan mobilni štampač prikladan i jednostavan za korištenje. Opremljen je s QWERTY tastaturom i LCD ekranom koji nudi popis funkcija. Model se odlikuje velikom
brzinom štampe do 20 mm/s i ugrađenim automatskim rezačem. Rezolucija je 180 dpi, a trake širine 3.5, 6, 9 ili 12 mm te dužine od 30 do 300 mm. Štampa nalepnice za dokumente,
mape, CD, DVD, kablove, utičnice, nameštaj itd.
U ponudi imamo trake TZe-221 i TZe-231 za pomenuti štampač.
Generalno – P-touch
| Vrsta uređaja | Ručni držač |
|---|---|
| Najveća širina trake (mm) | 12 |
| Alkalne baterije | 6 x AAA (LR03 Alkaline/HR03 Ni-MH) |
| Vrsta noža | Pun |
| Displej | LCD |
| Memorijske lokacije | 15 |
| Tehnologija | Termalni prenos |
| Veličina ekrana | 16 znakova x 1 redak |
| Jezici | Engleski, njemački, francuski, nizozemski, talijanski, španjolski, portugalski, danski, norveški, švedski, finski, mađarski, češki, poljski, rumunjski, slovenski, slovački, hrvatski, turski, portugalski brazilski |
Opšti potrošni materijal
| Širina | 3.5, 6, 9, 12 mm |
|---|---|
| Vrsta | TZe traka |
Dimenzije i težine
| Dimenzije | 111 mm (š) x 204 mm (d) x 58 mm (v) |
|---|---|
| Težina | 0,40 kg |
U kutiji
| Korisnički priručnik | Da |
|---|---|
| Garantni list | Da |
| Kasete s trakom | 12 mm TZe trak (4 m) črno na belem |
Dizajn nalepnica
| Fontovi | 3 |
|---|---|
| Okviri | 15 |
| Simboli | 253 |
| Podcrtano | Da |
| Uspravna štampa | Da |
| Veličina teksta | 3 (mala/srednja/velika) |
| Stilovi teksta | Normalno, podebljano, Outline, Shadow, Italic, Italic i Bold, Italic i Outline, kurziv i sjena |







Recenzije
Obriši sve filtereJoš nema komentara.