E-mobilnost
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2
SKU:
6152465
Na lageru
Originalna cena je bila: 37900,00 RSD.31849,00 RSDTrenutna cena je: 31849,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Kućni punjač 11kw za električna vozila – tip 2
SKU:
6152467
Na lageru
Originalna cena je bila: 62000,00 RSD.49999,00 RSDTrenutna cena je: 49999,00 RSD. sa PDV| Težina | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34 × 41 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 11kW |
| Struja | 3x10A, 3x13A, 3x16A, 3x8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Prenosivi punjač za električna vozila – 7kW | 230V – CEE 3 PIN – tip 2
SKU:
6152466
Na lageru
Originalna cena je bila: 45000,00 RSD.39999,00 RSDTrenutna cena je: 39999,00 RSD. sa PDV| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 7kW |
| Struja | 16A, 20A, 24A, 32A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2 | 4m
SKU:
6152574
Na lageru
Originalna cena je bila: 30800,00 RSD.25259,00 RSDTrenutna cena je: 25259,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 4m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Brzi punjač za bicikl, električni trotinet 36V | 42V | 2A | 5.5*2.1
SKU:
6150332
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3099,00 RSDTrenutna cena je: 3099,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,5 × 12 × 5 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP54 |
| Struja | 2A |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2 | 5m
SKU:
6152434
Na lageru
Originalna cena je bila: 30800,00 RSD.24999,00 RSDTrenutna cena je: 24999,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2
SKU:
6152468
Na lageru
Originalna cena je bila: 30800,00 RSD.27439,00 RSDTrenutna cena je: 27439,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Punjač 22kw za električna vozila – tip 2 WiFi | LCD | RFID
SKU:
6152432
Na lageru
Originalna cena je bila: 93370,00 RSD.82859,00 RSDTrenutna cena je: 82859,00 RSD. sa PDV| Težina | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57 × 38 × 16 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 22kW |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP54, IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Brzi punjač za XIAOMI električni trotinet 36V | 42V | 2A | 8.0*8.0mm + pin
SKU:
6150334
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3099,00 RSDTrenutna cena je: 3099,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,5 × 12 × 5 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP54 |
| Struja | 2A |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Brzi punjač za bicikl, električni trotinet 36V | 42V | 2A | 5.5*2.5
SKU:
6150333
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3099,00 RSDTrenutna cena je: 3099,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,5 × 12 × 5 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP54 |
| Struja | 2A |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Mobilni punjač 3.5kW za EV- tip 2 sa Wifi aplikacijom
SKU:
6152476
Nema na lageru
48220,00 RSD sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Kućni punjač 11kw za električna vozila – tip 2 sa Wifi aplikacijom
SKU:
6152478
Nema na lageru
68250,00 RSD sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 11kW |
| Struja | 3x10A, 3x13A, 3x16A, 3x8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
EV punjači i EV kablovi
EV punjači i EV kablovi za električne automobile snage od 3,5kW do 7kw odnosno od 7kW do 22kW.