E-mobilnost
Punjač 22kw za električna vozila – tip 2 WiFi
SKU:
6152430
Nema na lageru
102700,00 RSD sa PDV| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 32 × 24 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC, 480V AC |
| Snaga | 22kW |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP54 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Kabl za punjenje električnih vozila 400V | 22kW | 32A | 5m – tip 2
SKU:
6152474
Nema na lageru
37370,00 RSD sa PDV| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 22kW |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Kabl za punjenje električnih vozila – 230V | 7kW | 32A | 5m – tip 2
SKU:
6152472
Nema na lageru
29260,00 RSD sa PDV| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP65 |
| Snaga | 7kW |
| Struja | 32A |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Premium adapter SCHUKO – 16A CEE 5-pin | 1 faza | 16A | 3,6kW | 0,5m
SKU:
6199325
Nema na lageru
3000,00 RSD sa PDV| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dužina | 0,5m |
| IP Zaštita | IP44 |
| Napon | 220V AC |
| Struja | 16A |
Kabl za punjenje električnih vozila – 400V | 11kW | 16A | 5m – tip 2
SKU:
6152473
Nema na lageru
33000,00 RSD sa PDV| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| IP Zaštita | IP65 |
| Snaga | 11kW |
| Struja | 16A |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |