Automatski osigurači
Automatski osigurač C20 | AC | 20A |1P
SKU:
6152591
Na lageru
300,00 RSD sa PDV| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 2 × 8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 20A |
| IP Zaštita | IP20 |
Automatski osigurač C16 | AC | 16A |1P
SKU:
6152590
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 2 × 8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 16A |
| IP Zaštita | IP20 |
Automatski osigurač C40 | AC | 40A |1P
SKU:
6152592
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,089 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,6 × 1,7 × 7,5 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 40A |
| IP Zaštita | IP20 |
Automatski osigurač C10 | AC | 10A |1P
SKU:
6152589
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 2 × 8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 10A |
| IP Zaštita | IP20 |