HDD i SSD dodaci
Dock za HDD i SSD 2.5″/3.5″ SATA III | USB 3.0
SKU:
6150309
Na lageru
Originalna cena je bila: 6200,00 RSD.4199,00 RSDTrenutna cena je: 4199,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,529 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11,5 × 13,2 × 14,3 cm |
| Boja | Bela, Crna |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Eksterno Hard Drive kućište HDD/SSD 2.5” SATA3 | USB 2.0 | Crni
SKU:
6151862
Na lageru
Originalna cena je bila: 900,00 RSD.639,00 RSDTrenutna cena je: 639,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,082 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11,8 × 7,5 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
Kućište za eksterni hard disk HDD/SSD 2.5” SATA3 | USB 3.0 | Crni
SKU:
6151861
Nema na lageru
1200,00 RSD sa PDV| Težina | 0,1130 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14,5 × 9 × 3 cm |
| Boja | Crna |
Kućište za hard disk M.2 SATA SSD | NGFF | USB tip C
SKU:
6150311
Nema na lageru
1990,00 RSD sa PDV| Težina | 0,132 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3,6 × 11,6 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
Docking station 2x SSD M.2 SATA diskove | NGFF | USB tip C
SKU:
6150310
Nema na lageru
7800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,314 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,6 × 10 × 1,4 cm |
| Boja | Crna |