Kontroleri
Nadstrešnica za kontrolu pristupa – crna
SKU:
6152456
Na lageru
Originalna cena je bila: 1200,00 RSD.839,00 RSDTrenutna cena je: 839,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,109 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,2 × 11,2 × 11,1 cm |
| Boja | Crna |
FEBE samostalni kontroler sa RFID čitačem
SKU:
6152463
Na lageru
Originalna cena je bila: 3500,00 RSD.2309,00 RSDTrenutna cena je: 2309,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,110 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,2 × 13,8 × 3 cm |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Samostalni kontroler sa RFID čitačem Calisto
SKU:
6152440
Na lageru
Originalna cena je bila: 3900,00 RSD.3119,00 RSDTrenutna cena je: 3119,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,215 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 2 × 3,1 cm |
| IP Zaštita | IP68 |
| Boja | Crna |
Samostalni kontroler sa RFID čitačem Rhea
SKU:
6152442
Na lageru
4800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,402 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,7 × 19 × 4,5 cm |
| IP Zaštita | IP68 |
| Boja | Srebrna |