Pribor za Rack
Maska za rek orman 19″ | 2U (prazan panel)
SKU:
6154512
Na lageru
900,00 RSD sa PDV| Težina | 0,471 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 9,1 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Razvodni PDU panel za 19″ rek orman sa CB 1U | 16A | 6xŠuko
SKU:
6153993
Na lageru
3500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,837 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,2 × 4,4 × 6,2 cm |
| Boja | Crna |
M16 kavez matice 50 kom za rack ormane
SKU:
6154504
Na lageru
Originalna cena je bila: 1500,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,373 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 2,4 × 14 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
Organizator kabla 10m – 12mm
SKU:
6152253
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.369,00 RSDTrenutna cena je: 369,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,1770 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 28 × 6 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Maska za rek orman 19″ | 1U (prazan panel)
SKU:
6154510
Na lageru
600,00 RSD sa PDV| Težina | 0,462 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 4,5 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Vezice / stege | 4.8*300mm | Nylon66 UV | Bele – Qoltec
SKU:
6152207
Na lageru
Originalna cena je bila: 700,00 RSD.539,00 RSDTrenutna cena je: 539,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,200 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11 × 1,5 × 37 cm |
| Boja | Bela |
Konektor RJ45 | CAT6 | UTP | Pozlaćeni kontakti | 100 komada
SKU:
6154552
Na lageru
Originalna cena je bila: 4000,00 RSD.1979,00 RSDTrenutna cena je: 1979,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 4 × 16 cm |
| Boja | Bela |
M16 kavez matice na komad za rek ormare
SKU:
6199504
Na lageru
Originalna cena je bila: 50,00 RSD.39,00 RSDTrenutna cena je: 39,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,373 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 2,4 × 14 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
UTP kabl CAT5 – 10m
SKU:
6150360
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.289,00 RSDTrenutna cena je: 289,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,206 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,6 × 1,7 × 2 cm |
| Boja | Bela, Žuta |
| Dužina | 10m |
UTP kabl CAT5e – 3m
SKU:
6152301
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.149,00 RSDTrenutna cena je: 149,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,6 × 1,6 × 2 cm |
| Boja | Narandžasta |
| Dužina | 3m |
Set točkova bez kočnice za rek ormare | 4 kom
SKU:
6154508
Na lageru
Originalna cena je bila: 4200,00 RSD.2999,00 RSDTrenutna cena je: 2999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,373 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 2,4 × 14 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
Fiksna polica za RACK Qoltec | 490 * 433
SKU:
6154473
Na lageru
2500,00 RSD sa PDV| Težina | 1,387 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 6 × 50 cm |
| Boja | Crna |