Pribor za Rack
Ventilator za hlađenje 92×92 ChillFan 9225
SKU:
6159225
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.429,00 RSDTrenutna cena je: 429,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,1120 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 3,5 × 12 cm |
| Boja | Bela, Crna |
Vezice / stege | 2.5*200mm | Nylon66 UV | Bele – Qoltec
SKU:
6152195
Na lageru
Originalna cena je bila: 250,00 RSD.189,00 RSDTrenutna cena je: 189,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 1,5 × 28 cm |
| Boja | Bela |
Konektor RJ45 | CAT5e | FTP | Pozlaćeni kontakti | 100 komada
SKU:
6154554
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.2559,00 RSDTrenutna cena je: 2559,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 4 × 16 cm |
| Boja | Srebrna |
Konektor RJ45 | CAT6 | FTP | Pozlaćeni kontakti | 100 komada
SKU:
6154556
Na lageru
Originalna cena je bila: 5000,00 RSD.2879,00 RSDTrenutna cena je: 2879,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 4 × 16 cm |
| Boja | Srebrna |
Organizator kablova za RACK orman 19″ | 1U
SKU:
6154514
Na lageru
800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,462 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 4,5 × 4,5 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Krimp klešta 8P 6P 4P
SKU:
6154381
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.1649,00 RSDTrenutna cena je: 1649,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,206 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,6 × 1,7 × 2 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Dužina | 10m |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Organizator kablova za rek orman | 1U
SKU:
6154476
Na lageru
1200,00 RSD sa PDV| Težina | 0,583 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 7 × 4,5 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Razvodni PDU panel sa 8 utičnih mesta 220V
SKU:
6153996
Na lageru
4000,00 RSD sa PDV| Težina | 0,858 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,2 × 44 × 6,2 cm |
| Boja | Crna |
Vezice za kablove – 7.2x400mm – 50 kom pakovanje
SKU:
6152221
Na lageru
Originalna cena je bila: 900,00 RSD.599,00 RSDTrenutna cena je: 599,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,185 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 1,5 × 4,8 cm |
| Boja | Bela |
Organizator kabla 10m – 10mm
SKU:
6152252
Na lageru
Originalna cena je bila: 500,00 RSD.329,00 RSDTrenutna cena je: 329,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,134 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 28 × 6 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Patch panel prazan RACK Qoltec | 24 portni | Crni
SKU:
6154479
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.1999,00 RSDTrenutna cena je: 1999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 4,5 × 10 cm |
| Boja | Crna |
Patch panel sa modulima Qoltec | 24 portni cat6
SKU:
6154474
Na lageru
4700,00 RSD sa PDV| Težina | 0,749 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 4,5 × 8,5 cm |
| Boja | Crna |