Pribor za Rack
Fiksna polica za RACK Qoltec | 490 * 250 – siva
SKU:
6154503
Na lageru
Originalna cena je bila: 3000,00 RSD.2209,00 RSDTrenutna cena je: 2209,00 RSD. sa PDV| Težina | 1,433 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 6 × 50 cm |
| Boja | Siva |
Fiksna polica za RACK Qoltec | 490 * 250
SKU:
6154472
Na lageru
1800,00 RSD sa PDV| Težina | 1,433 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 6 × 50 cm |
| Boja | Crna |
DIN šina za RACK orman 19″ | 1U
SKU:
6154517
Nema na lageru
2340,00 RSD sa PDV| Težina | 0,333 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 6 × 1,8 cm |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Ventilator za 19” rack ormare | 230V | 120x120x38 | Crni
SKU:
6154506
Nema na lageru
2320,00 RSD sa PDV| Težina | 0,633 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,6 × 20,5 × 5,3 cm |
| Boja | Crna |
Set točkova sa navojem i kočnicom za 19” rek ormare 4 kom
SKU:
6154507
Nema na lageru
3480,00 RSD sa PDV| Težina | 1,378 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,5 × 7 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
Razvodni PDU panel sa 6 utičnih mesta 220V
SKU:
6153995
Nema na lageru
3090,00 RSD sa PDV| Težina | 0,818 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,2 × 44 × 6,2 cm |
| Boja | Crna |