Rack ormani
RACK orman Qoltec 19″ | 9U | 600 x 500 x 450
SKU:
6154463
Na lageru
Originalna cena je bila: 19300,00 RSD.11779,00 RSDTrenutna cena je: 11779,00 RSD. sa PDV| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 50 × 45 cm |
| Boja | Crna |
RACK orman Qoltec 19″ | 6U | 600 x 370 x 450
SKU:
6154462
Na lageru
Originalna cena je bila: 18000,00 RSD.12769,00 RSDTrenutna cena je: 12769,00 RSD. sa PDV| Težina | 16,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63 × 48,5 × 15 cm |
| Boja | Crna |
RACK orman Qoltec 19″ | 12U | 600 x 635 x 450
SKU:
6154464
Nema na lageru
20400,00 RSD sa PDV| Težina | 23,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 67,5 × 59,5 × 23,5 cm |
| Boja | Crna |
RACK orman Qoltec 4U | 19″ | 600 x 280 x 450
SKU:
6154461
Nema na lageru
14600,00 RSD sa PDV| Težina | 13,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 45 × 28 cm |
| Boja | Crna |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
RACK orman 19″| 15U | Stojeći sa nogicama i točkićima i bravom
SKU:
6154518
Nema na lageru
45900,00 RSD sa PDV| Težina | 46 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 60 × 85,5 cm |
| Boja | Crna |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
RACK sivi orman Qoltec 19″ | 9U | 600 x 500 x 450
SKU:
6154484
Nema na lageru
19300,00 RSD sa PDV| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 50 × 45 cm |
| Boja | Crna |
Rek ormani ili kabineti, su metalne konstrukcije za organizaciju komponenti računarskih sistema, kao što su serveri, mrežna oprema, ruteri, switch-ovi, i drugi uređaji. Omogućavaju efikasnije korišćenje prostora i opreme.
Mogu biti različitih visina u zavisnosti od potreba i često imaju otvore na prednjoj i zadnjoj strani radi ventilacije i protoka vazduha kako bi se sprečilo pregrevanje komponenti.
Često su opremljeni dodatnom opremom poput UPS (neprekidno napajanje), hlađenja ili sistemima za praćenje i kontrolu okoline zarad pouzdanosti i funkcionalnosti opreme, ili točkićima za lakše pomeranje rack ormana.