Shop
Traka za BROTHER TZe-231 | 12mm x 8m – Belo/crni overprint
SKU:
6150238
Na lageru
Originalna cena je bila: 1350,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,046 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,4 × 1,4 cm |
| Boja | Bela |
Traka za BROTHER DK-22205 | 62mm x 30.48m
SKU:
6150239
Na lageru
Originalna cena je bila: 1500,00 RSD.1249,00 RSDTrenutna cena je: 1249,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,3790 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,6 × 8,7 × 8 cm |
| Boja | Bela |
Traka za BROTHER TZe-221 | 9mm x 8m – Belo/crni overprint
SKU:
6150237
Na lageru
Originalna cena je bila: 1200,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,041 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,4 × 1,3 cm |
| Boja | Bela |
Merač potrošnje struje PM0627 sa istorijom merenja | 3680W | 16A |
SKU:
6150627
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.1699,00 RSDTrenutna cena je: 1699,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,246 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 7,5 × 14,5 cm |
| Boja | Bela |
Laminator (plastifikator A4) LMR-0327 za papir A4
SKU:
6150327
Na lageru
Originalna cena je bila: 4800,00 RSD.2759,00 RSDTrenutna cena je: 2759,00 RSD. sa PDV| Težina | 1,235 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36 × 12,2 × 10,5 cm |
| Boja | Bela |
| Format papira | A4 |
Folija za laminator A4 100listova 80µm
SKU:
6199327
Na lageru
Originalna cena je bila: 1500,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 1,235 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36 × 12,2 × 10,5 cm |
| Boja | Bela |
| Format papira | A4 |
Trofazni merač potrošnje električne energije 400V | LCD | 4P | DIN šina
SKU:
6150900
Na lageru
Originalna cena je bila: 8000,00 RSD.6399,00 RSDTrenutna cena je: 6399,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,398 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 8,3 × 8,2 cm |
| Boja | Bela |
| IP Zaštita | IP44 |
Traka za BROTHER TZ2-251 | 24mm x 8m – Belo/crni overprint
SKU:
6150749
Na lageru
Originalna cena je bila: 2000,00 RSD.1749,00 RSDTrenutna cena je: 1749,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,041 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,4 × 1,3 cm |
| Boja | Bela |
AC odvodnik prenapona | 2P | 275V | T2 | B+C
SKU:
6152587
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.2169,00 RSDTrenutna cena je: 2169,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,168 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,9 × 3,5 × 9 cm |
| Boja | Crna |
Traka za BROTHER TZ2-241 | 18mm x 8m – Belo/crni overprint
SKU:
6150748
Na lageru
Originalna cena je bila: 1800,00 RSD.1399,00 RSDTrenutna cena je: 1399,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,041 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,4 × 1,3 cm |
| Boja | Bela |
Mifare kartice 13,56 MHz – 10 komada
SKU:
6152453
Na lageru
Originalna cena je bila: 1000,00 RSD.519,00 RSDTrenutna cena je: 519,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 1 cm |
| Boja | Bela |