Shop
Napajanje 5V | 2A | 10W | 5,5*2,5
SKU:
6152399
Na lageru
1200,00 RSD sa PDV| Težina | 0,119 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 10 × 3,3 cm |
| Boja | Crna |
| Snaga | 10W |
| Struja | 2A |
Razvodni PDU panel sa 8 utičnih mesta 220V
SKU:
6153996
Na lageru
4000,00 RSD sa PDV| Težina | 0,858 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,2 × 44 × 6,2 cm |
| Boja | Crna |
Vezice za kablove – 7.2x400mm – 50 kom pakovanje
SKU:
6152221
Na lageru
Originalna cena je bila: 900,00 RSD.599,00 RSDTrenutna cena je: 599,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,185 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 1,5 × 4,8 cm |
| Boja | Bela |
Samostalni kontroler sa RFID čitačem Rhea
SKU:
6152442
Na lageru
4800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,402 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,7 × 19 × 4,5 cm |
| IP Zaštita | IP68 |
| Boja | Srebrna |
EXIT Taster sa LED pozadinskim osvetljenjem nazidni Qoltec
SKU:
6152451
Na lageru
Originalna cena je bila: 1500,00 RSD.1249,00 RSDTrenutna cena je: 1249,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,109 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,5 × 3,2 × 8 cm |
| IP Zaštita | IP20 |
| Boja | Siva |
Organizator kabla 10m – 10mm
SKU:
6152252
Na lageru
Originalna cena je bila: 500,00 RSD.329,00 RSDTrenutna cena je: 329,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,134 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 28 × 6 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Patch panel prazan RACK Qoltec | 24 portni | Crni
SKU:
6154479
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.1999,00 RSDTrenutna cena je: 1999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,63 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 4,5 × 10 cm |
| Boja | Crna |
Patch panel sa modulima Qoltec | 24 portni cat6
SKU:
6154474
Na lageru
4700,00 RSD sa PDV| Težina | 0,749 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 4,5 × 8,5 cm |
| Boja | Crna |
Fiksna polica za RACK Qoltec | 490 * 250 – siva
SKU:
6154503
Na lageru
Originalna cena je bila: 3000,00 RSD.2209,00 RSDTrenutna cena je: 2209,00 RSD. sa PDV| Težina | 1,433 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 6 × 50 cm |
| Boja | Siva |
Fiksna polica za RACK Qoltec | 490 * 250
SKU:
6154472
Na lageru
1800,00 RSD sa PDV| Težina | 1,433 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 6 × 50 cm |
| Boja | Crna |
Merač potrošnje struje PM0626 | 3680W | 16A | LCD
SKU:
6150626
Nema na lageru
2130,00 RSD sa PDV| Težina | 0,232 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,6 × 8,2 × 16,5 cm |
| Boja | Bela |