Shop
Merač debljine sloja premaza (boje) sa LCD ekranom | 0~2000µm
SKU:
6150630
Nema na lageru
6990,00 RSD sa PDV| Težina | 0,129 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,2 × 5,3 × 2,4 cm |
| Boja | Crna |
Laminator (plastifikator A3) LMR-0328 za papir A3
SKU:
6150328
Nema na lageru
6240,00 RSD sa PDV| Težina | 1,632 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 45 × 12,2 × 10,5 cm |
| Boja | Bela |
| Format papira | A3 |
UPS Line Interactive | Monolith | 1000VA | 600W | LCD | USB | RJ45
SKU:
6153980
Nema na lageru
13500,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,3 × 14,2 × 22,2 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 600W |
DIN šina za RACK orman 19″ | 1U
SKU:
6154517
Nema na lageru
2340,00 RSD sa PDV| Težina | 0,333 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 49 × 6 × 1,8 cm |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Univerzalni putni adapter za struju 10.5V | 5V | 2.1A | 2xUSB
SKU:
6150133
Nema na lageru
1490,00 RSD sa PDV| Težina | 0,118 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6 × 5,5 × 4,5 cm |
| Boja | Crna |
Sertifikovani bežični senzor ugljen-monoksida (CO) sa baterijom – Qoltec
SKU:
6152577
Nema na lageru
5000,00 RSD sa PDV| Težina | 0,111 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8 × 8,7 × 3 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
| Povezivanje | Bežični |
Mobilni punjač 3.5kW za EV- tip 2 sa Wifi aplikacijom
SKU:
6152476
Nema na lageru
48220,00 RSD sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
UPS Line Interactive | Monolith | 650VA | 360W | LCD | USB | RJ45
SKU:
6153978
Nema na lageru
9990,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 360W |
UPS Line Interactive | Monolith | 450VA | 240W | LCD | USB | RJ45
SKU:
6153977
Nema na lageru
8990,00 RSD sa PDV| Težina | 3,89 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,3 × 14,2 × 22,2 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 240W |