Shop
Kućni punjač 11kw za električna vozila – tip 2 sa Wifi aplikacijom
SKU:
6152478
Nema na lageru
68250,00 RSD sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 11kW |
| Struja | 3x10A, 3x13A, 3x16A, 3x8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Folija za laminator A4 100listova 125µm
SKU:
6199328
Nema na lageru
2200,00 RSD sa PDV| Težina | 1,235 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36 × 12,2 × 10,5 cm |
| Boja | Bela |
| Format papira | A4 |
DIN kućište DC osigurača 30A 2P | 1000V
SKU:
6152584
Nema na lageru
1320,00 RSD sa PDV| Težina | 0,089 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,6 × 1,7 × 7,5 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 30A |
| IP Zaštita | IP20 |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
Ventilator za 19” rack ormare | 230V | 120x120x38 | Crni
SKU:
6154506
Nema na lageru
2320,00 RSD sa PDV| Težina | 0,633 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13,6 × 20,5 × 5,3 cm |
| Boja | Crna |
UPS Line Interactive | Monolith | 850VA | 480W
SKU:
6153773
Nema na lageru
8790,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 480W |
Monofazni merač potrošnje električne energije 230V | LCD ekran
SKU:
6150888
Nema na lageru
2500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,122 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,2 × 7,2 × 4 cm |
| Boja | Bela |
| IP Zaštita | IP44 |
| Napon | 220V AC |
Punjač 22kw za električna vozila – tip 2 WiFi
SKU:
6152430
Nema na lageru
102700,00 RSD sa PDV| Težina | 10 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 32 × 24 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC, 480V AC |
| Snaga | 22kW |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP54 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
DIN kućište DC osigurača 20A 2P | 1000V
SKU:
6152583
Nema na lageru
1260,00 RSD sa PDV| Težina | 0,133 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,1 × 3,6 × 7,8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 20A |
| IP Zaštita | IP20 |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
RACK orman Qoltec 19″ | 12U | 600 x 635 x 450
SKU:
6154464
Nema na lageru
20400,00 RSD sa PDV| Težina | 23,6 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 67,5 × 59,5 × 23,5 cm |
| Boja | Crna |
Kabl za punjenje električnih vozila 400V | 22kW | 32A | 5m – tip 2
SKU:
6152474
Nema na lageru
37370,00 RSD sa PDV| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 22kW |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |