Shop
Kabl za punjenje električnih vozila – 230V | 7kW | 32A | 5m – tip 2
SKU:
6152472
Nema na lageru
29260,00 RSD sa PDV| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP65 |
| Snaga | 7kW |
| Struja | 32A |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
UPS Line Interactive | Monolith | 650VA | 360W
SKU:
6153772
Nema na lageru
8290,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 360W |
Set točkova sa navojem i kočnicom za 19” rek ormare 4 kom
SKU:
6154507
Nema na lageru
3480,00 RSD sa PDV| Težina | 1,378 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,5 × 6,5 × 7 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
Kućište za eksterni hard disk HDD/SSD 2.5” SATA3 | USB 3.0 | Crni
SKU:
6151861
Nema na lageru
1200,00 RSD sa PDV| Težina | 0,1130 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 14,5 × 9 × 3 cm |
| Boja | Crna |
Hibridni Off-Grid Inverter 3500W | 100A | 24V | MPPT | Sinus
SKU:
6153864
Nema na lageru
70880,00 RSD sa PDV| Težina | 2,9 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 26 × 25 × 16 cm |
| Snaga | 3,5kW |
Hibridni Inverter Off-Grid 3,5kW | 6KVA | 100A | 24V | MPPT | Sinus
SKU:
6153886
Nema na lageru
57340,00 RSD sa PDV| Težina | 10,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 59 × 39 × 20 cm |
| Snaga | 3,5kW |
Premium adapter SCHUKO – 16A CEE 5-pin | 1 faza | 16A | 3,6kW | 0,5m
SKU:
6199325
Nema na lageru
3000,00 RSD sa PDV| Težina | 1 kg |
|---|---|
| Dužina | 0,5m |
| IP Zaštita | IP44 |
| Napon | 220V AC |
| Struja | 16A |
RACK orman Qoltec 4U | 19″ | 600 x 280 x 450
SKU:
6154461
Nema na lageru
14600,00 RSD sa PDV| Težina | 13,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 45 × 28 cm |
| Boja | Crna |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
RACK orman 19″| 15U | Stojeći sa nogicama i točkićima i bravom
SKU:
6154518
Nema na lageru
45900,00 RSD sa PDV| Težina | 46 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 60 × 85,5 cm |
| Boja | Crna |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
DIN kućište DC osigurača 15A 1P | 1000V
SKU:
6152580
Nema na lageru
660,00 RSD sa PDV| Težina | 0,089 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,6 × 1,7 × 7,5 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 15A |
| IP Zaštita | IP20 |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
DIN kućište DC osigurača 20A 1P | 1000V
SKU:
6152581
Nema na lageru
720,00 RSD sa PDV| Težina | 0,089 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,6 × 1,7 × 7,5 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 20A |
| IP Zaštita | IP20 |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
DIN kućište DC osigurača 30A 1P | 1000V
SKU:
6152582
Nema na lageru
780,00 RSD sa PDV| Težina | 0,089 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,6 × 1,7 × 7,5 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 30A |
| IP Zaštita | IP20 |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |