Shop
Kabl za punjenje električnih vozila – 400V | 11kW | 16A | 5m – tip 2
SKU:
6152473
Nema na lageru
33000,00 RSD sa PDV| Težina | 2,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| IP Zaštita | IP65 |
| Snaga | 11kW |
| Struja | 16A |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
MIMAS kombinovana brava sa RFID čitačem | IP68 | EM
SKU:
6152444
Nema na lageru
7000,00 RSD sa PDV| Težina | 0,364 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,2 × 5,5 × 13,6 cm |
| IP Zaštita | IP68 |
| Boja | Srebrna |
Kućište za hard disk M.2 SATA SSD | NGFF | USB tip C
SKU:
6150311
Nema na lageru
1990,00 RSD sa PDV| Težina | 0,132 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3,6 × 11,6 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
Docking station 2x SSD M.2 SATA diskove | NGFF | USB tip C
SKU:
6150310
Nema na lageru
7800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,314 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,6 × 10 × 1,4 cm |
| Boja | Crna |
Ispravljač 12V 2A
SKU:
6150925
Nema na lageru
950,00 RSD sa PDV| Težina | 0,131 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 3,4 × 5,8 × 8,8 cm |
| IP Zaštita | IP20 |
Razvodni PDU panel sa 6 utičnih mesta 220V
SKU:
6153995
Nema na lageru
3090,00 RSD sa PDV| Težina | 0,818 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,2 × 44 × 6,2 cm |
| Boja | Crna |
Elektromagnetni prihvatnik sa memorijom i pločicom
SKU:
6152457
Nema na lageru
3200,00 RSD sa PDV| Težina | 0,215 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11 × 2 × 3,1 cm |
| Boja | Srebrna |
Čitač lične karte i saobraćajne dozvole
SKU:
6150632
Nema na lageru
1590,00 RSD sa PDV| Težina | 0,107 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,2 × 7,2 × 6,1 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
RACK sivi orman Qoltec 19″ | 9U | 600 x 500 x 450
SKU:
6154484
Nema na lageru
19300,00 RSD sa PDV| Težina | 19 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 50 × 45 cm |
| Boja | Crna |