Shop
Monofazni merač potrošnje električne energije 230V | LCD | 2P | DIN šina
SKU:
6150899
Na lageru
Originalna cena je bila: 4000,00 RSD.2499,00 RSDTrenutna cena je: 2499,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,122 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,2 × 7,2 × 4 cm |
| Boja | Bela |
| IP Zaštita | IP44 |
| Napon | 220V AC |
Mifare tag 13,56 MHz privezak za ključeve – 10 komada
SKU:
6152455
Na lageru
Originalna cena je bila: 1000,00 RSD.489,00 RSDTrenutna cena je: 489,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 1 cm |
| Boja | Plava |
UPS Line Interactive | Monolith | 1000VA | 600W
SKU:
6153774
Na lageru
Originalna cena je bila: 11500,00 RSD.9799,00 RSDTrenutna cena je: 9799,00 RSD. sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 600W |
AC odvodnik prenapona | 4P | 420V | T2 | C
SKU:
6152588
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3799,00 RSDTrenutna cena je: 3799,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,322 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,9 × 7,2 × 9 cm |
| Boja | Crna |
Automatski osigurač C20 | AC | 20A |1P
SKU:
6152591
Na lageru
300,00 RSD sa PDV| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 2 × 8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 20A |
| IP Zaštita | IP20 |
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2
SKU:
6152465
Na lageru
Originalna cena je bila: 37900,00 RSD.31849,00 RSDTrenutna cena je: 31849,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Automatski osigurač C16 | AC | 16A |1P
SKU:
6152590
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 2 × 8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 16A |
| IP Zaštita | IP20 |
Folija za laminator A3 100listova 80µm
SKU:
6199329
Na lageru
Originalna cena je bila: 3000,00 RSD.1779,00 RSDTrenutna cena je: 1779,00 RSD. sa PDV| Težina | 1,235 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 36 × 12,2 × 10,5 cm |
| Boja | Bela |
| Format papira | A4 |
Kućni punjač 11kw za električna vozila – tip 2
SKU:
6152467
Na lageru
Originalna cena je bila: 62000,00 RSD.49999,00 RSDTrenutna cena je: 49999,00 RSD. sa PDV| Težina | 4,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 34 × 41 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 11kW |
| Struja | 3x10A, 3x13A, 3x16A, 3x8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Maska za rek orman 19″ | 2U (prazan panel)
SKU:
6154512
Na lageru
900,00 RSD sa PDV| Težina | 0,471 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 9,1 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |