Shop
Qoltec laserski metar do 120m sa digitalnom libelom
SKU:
6150688
Na lageru
Originalna cena je bila: 8000,00 RSD.5999,00 RSDTrenutna cena je: 5999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,16 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2 × 5 × 11,4 cm |
Merač debljine laka sa LCD displejom | 0~2000µm
SKU:
6150646
Na lageru
Originalna cena je bila: 7500,00 RSD.5999,00 RSDTrenutna cena je: 5999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,129 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,2 × 5,3 × 2,4 cm |
| Boja | Crna |
Wi-Fi relej 63A za DIN šinu sa meračem potrošnje
SKU:
6150881
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3499,00 RSDTrenutna cena je: 3499,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,102 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,2 × 7 × 2 cm |
| Boja | Bela |
| Napon | 220V AC |
Elektromagnetni prihvatnik Qoltec
SKU:
6152460
Na lageru
Originalna cena je bila: 2750,00 RSD.2399,00 RSDTrenutna cena je: 2399,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,215 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,2 × 4,5 × 3,5 cm |
| Boja | Srebrna |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Bežični detektor curenja gasa (CH4) i ugljen-monoksida (CO)
SKU:
6152578
Na lageru
6000,00 RSD sa PDV| Težina | 0,111 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8 × 8,7 × 3 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
| Povezivanje | Bežični |
Wi-Fi relej 63A za DIN šinu sa meračem potrošnje WiFi
SKU:
6150990
Na lageru
4500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,102 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,2 × 7 × 2 cm |
| Boja | Bela |
| Napon | 220V AC |
DC odvodnik prenapona | 2P | 1000V | T2 | C
SKU:
6152585
Na lageru
Originalna cena je bila: 4000,00 RSD.3579,00 RSDTrenutna cena je: 3579,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,245 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 3,5 × 9 cm |
| Boja | Bela |
| Napon | 1000V |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Elektromagnetni prihvatnik sa memorijom
SKU:
6152459
Na lageru
Originalna cena je bila: 2900,00 RSD.2499,00 RSDTrenutna cena je: 2499,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,215 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 2 × 3,1 cm |
| Boja | Srebrna |
Razvodni PDU panel za 19″ rek orman sa CB 1U | 16A | 6xŠuko
SKU:
6153993
Na lageru
3500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,837 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,2 × 4,4 × 6,2 cm |
| Boja | Crna |
Punjač za AAA i AA baterije sa USB kablom
SKU:
6150654
Na lageru
Originalna cena je bila: 1600,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,087 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,5 × 6,3 × 9,2 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |