Shop
Dock za HDD i SSD 2.5″/3.5″ SATA III | USB 3.0
SKU:
6150309
Na lageru
Originalna cena je bila: 6200,00 RSD.4199,00 RSDTrenutna cena je: 4199,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,529 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11,5 × 13,2 × 14,3 cm |
| Boja | Bela, Crna |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
EM tag 125 kHz privezak za ključeve – 10 komada
SKU:
6152454
Na lageru
Originalna cena je bila: 1000,00 RSD.449,00 RSDTrenutna cena je: 449,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,050 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 14,5 × 1 cm |
| Boja | Plava |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Nadstrešnica za kontrolu pristupa – crna
SKU:
6152456
Na lageru
Originalna cena je bila: 1200,00 RSD.839,00 RSDTrenutna cena je: 839,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,109 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 15,2 × 11,2 × 11,1 cm |
| Boja | Crna |
M16 kavez matice 50 kom za rack ormane
SKU:
6154504
Na lageru
Originalna cena je bila: 1500,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,373 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 2,4 × 14 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
Organizator kabla 10m – 12mm
SKU:
6152253
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.369,00 RSDTrenutna cena je: 369,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,1770 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 28 × 6 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Maska za rek orman 19″ | 1U (prazan panel)
SKU:
6154510
Na lageru
600,00 RSD sa PDV| Težina | 0,462 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 4,5 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Prenosivi punjač za električna vozila – 7kW | 230V – CEE 3 PIN – tip 2
SKU:
6152466
Na lageru
Originalna cena je bila: 45000,00 RSD.39999,00 RSDTrenutna cena je: 39999,00 RSD. sa PDV| Težina | 4,3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 7kW |
| Struja | 16A, 20A, 24A, 32A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Automatski osigurač C40 | AC | 40A |1P
SKU:
6152592
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,089 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,6 × 1,7 × 7,5 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 40A |
| IP Zaštita | IP20 |
RACK orman Qoltec 19″ | 9U | 600 x 500 x 450
SKU:
6154463
Na lageru
Originalna cena je bila: 19300,00 RSD.11779,00 RSDTrenutna cena je: 11779,00 RSD. sa PDV| Težina | 20 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 60 × 50 × 45 cm |
| Boja | Crna |
Vezice / stege | 4.8*300mm | Nylon66 UV | Bele – Qoltec
SKU:
6152207
Na lageru
Originalna cena je bila: 700,00 RSD.539,00 RSDTrenutna cena je: 539,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,200 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11 × 1,5 × 37 cm |
| Boja | Bela |