Shop
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2 | 4m
SKU:
6152574
Na lageru
Originalna cena je bila: 30800,00 RSD.25259,00 RSDTrenutna cena je: 25259,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 4m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Brzi punjač za bicikl, električni trotinet 36V | 42V | 2A | 5.5*2.1
SKU:
6150332
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3099,00 RSDTrenutna cena je: 3099,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,5 × 12 × 5 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP54 |
| Struja | 2A |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
French+shuko utikač ravni 16A
SKU:
3200203
Na lageru
300,00 RSD sa PDV| Težina | 0,102 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,2 × 7 × 2 cm |
| Boja | Bela |
| Napon | 220V AC |
Qoltec Smart ID čitač čip kartica | USB 2.0
SKU:
6150643
Na lageru
Originalna cena je bila: 2900,00 RSD.1499,00 RSDTrenutna cena je: 1499,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,143 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 16,5 × 11 × 6,5 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Konektor RJ45 | CAT6 | UTP | Pozlaćeni kontakti | 100 komada
SKU:
6154552
Na lageru
Originalna cena je bila: 4000,00 RSD.1979,00 RSDTrenutna cena je: 1979,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 4 × 16 cm |
| Boja | Bela |
M16 kavez matice na komad za rek ormare
SKU:
6199504
Na lageru
Originalna cena je bila: 50,00 RSD.39,00 RSDTrenutna cena je: 39,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,373 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 2,4 × 14 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
DC odvodnik prenapona | 3P | 1000V | T2 | C
SKU:
6152586
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3899,00 RSDTrenutna cena je: 3899,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,325 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,4 × 5,4 × 9 cm |
| Boja | Bela |
| Napon | 1000V |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Pločica uložak za električne brave 250mm
SKU:
6152461
Na lageru
Originalna cena je bila: 1200,00 RSD.999,00 RSDTrenutna cena je: 999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,084 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 29 × 9,5 × 1 cm |
| Boja | Srebrna |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
FEBE samostalni kontroler sa RFID čitačem
SKU:
6152463
Na lageru
Originalna cena je bila: 3500,00 RSD.2309,00 RSDTrenutna cena je: 2309,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,110 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,2 × 13,8 × 3 cm |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
DC izolator – prekidač sa zaključavanjem 1200V | 32A | 8kV | 4P
SKU:
6152611
Na lageru
6270,00 RSD sa PDV| Težina | 0,292 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,8 × 10,3 × 9,9 cm |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP20 |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |