Shop
UTP kabl CAT5 – 10m
SKU:
6150360
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.289,00 RSDTrenutna cena je: 289,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,206 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,6 × 1,7 × 2 cm |
| Boja | Bela, Žuta |
| Dužina | 10m |
UTP kabl CAT5e – 3m
SKU:
6152301
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.149,00 RSDTrenutna cena je: 149,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,6 × 1,6 × 2 cm |
| Boja | Narandžasta |
| Dužina | 3m |
RACK orman Qoltec 19″ | 6U | 600 x 370 x 450
SKU:
6154462
Na lageru
Originalna cena je bila: 18000,00 RSD.12769,00 RSDTrenutna cena je: 12769,00 RSD. sa PDV| Težina | 16,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 63 × 48,5 × 15 cm |
| Boja | Crna |
Mifare kartice 125 kHz – 10 komada
SKU:
6152452
Na lageru
Originalna cena je bila: 1000,00 RSD.359,00 RSDTrenutna cena je: 359,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 1 cm |
| Boja | Bela |
Set točkova bez kočnice za rek ormare | 4 kom
SKU:
6154508
Na lageru
Originalna cena je bila: 4200,00 RSD.2999,00 RSDTrenutna cena je: 2999,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,373 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,5 × 2,4 × 14 cm |
| Boja | Crna, Srebrna |
Fiksna polica za RACK Qoltec | 490 * 433
SKU:
6154473
Na lageru
2500,00 RSD sa PDV| Težina | 1,387 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 28 × 6 × 50 cm |
| Boja | Crna |
Automatski osigurač C10 | AC | 10A |1P
SKU:
6152589
Na lageru
Originalna cena je bila: 300,00 RSD.229,00 RSDTrenutna cena je: 229,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,085 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9 × 2 × 8 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 10A |
| IP Zaštita | IP20 |
Ventilator za hlađenje 92×92 ChillFan 9225
SKU:
6159225
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.429,00 RSDTrenutna cena je: 429,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,1120 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18 × 3,5 × 12 cm |
| Boja | Bela, Crna |
Napajanje 5V | 5W | 1A | 5,5*2,5
SKU:
6151021
Na lageru
Originalna cena je bila: 1000,00 RSD.639,00 RSDTrenutna cena je: 639,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,123 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20 × 10 × 3,5 cm |
| Boja | Crna |
| Snaga | 5W |
| Struja | 1A |
Wi-Fi Smart prekidač 220V
SKU:
6151791
Na lageru
Originalna cena je bila: 2000,00 RSD.1149,00 RSDTrenutna cena je: 1149,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,129 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12,2 × 5,3 × 2,4 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 2400W |
| Struja | 10A |
Samostalni kontroler sa RFID čitačem Calisto
SKU:
6152440
Na lageru
Originalna cena je bila: 3900,00 RSD.3119,00 RSDTrenutna cena je: 3119,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,215 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 2 × 3,1 cm |
| IP Zaštita | IP68 |
| Boja | Crna |
EXIT Taster uzidni
SKU:
6152450
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.349,00 RSDTrenutna cena je: 349,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,040 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 4 × 8,6 × 8,6 cm |
| IP Zaštita | IP20 |
| Boja | Bela |