Shop
Vezice / stege | 2.5*200mm | Nylon66 UV | Bele – Qoltec
SKU:
6152195
Na lageru
Originalna cena je bila: 250,00 RSD.189,00 RSDTrenutna cena je: 189,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,100 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 1,5 × 28 cm |
| Boja | Bela |
Senzor ugljen-monoksida | detektor CO | alarm 85dB | LED – Qoltec
SKU:
6152576
Na lageru
4500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,217 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 13 × 11,5 × 4 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
| Povezivanje | Žični |
SWITCH 24×10/100Mb/s | 2x SFP 1000 Mb/s Qoltec
SKU:
6152365
Na lageru
Originalna cena je bila: 18200,00 RSD.14899,00 RSDTrenutna cena je: 14899,00 RSD. sa PDV| Težina | 1,950 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 34,5 × 8 cm |
| Broj portova | 16 |
| PoE | Da |
PoE SWITCH 16×10/100Mb/s | 2x Uplink 1000Mb/s | 1x SFP 1000 Mb/s
SKU:
6152291
Na lageru
16600,00 RSD sa PDV| Težina | 1,950 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 25,5 × 34,5 × 8 cm |
| Broj portova | 16 |
| PoE | Da |
PoE SWITCH 8x RJ45 | 2x RJ45 Uplink | 120W | 10/100Mb/s
SKU:
6152290
Na lageru
5800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,826 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,5 × 23 × 7 cm |
| Broj portova | 4 |
| PoE | Da |
PoE SWITCH 4x RJ45 | 2x RJ45 Uplink | 65W | 10/100Mb/s
SKU:
6152289
Na lageru
3800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,826 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 18,5 × 23 × 7 cm |
| Broj portova | 4 |
| PoE | Da |
SWITCH 8 x port RJ45 | 1000Mb/s | LAN
SKU:
6152248
Na lageru
3800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,180 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 13 × 6,5 cm |
| Broj portova | 8 |
| PoE | Ne |
SWITCH 8 x port RJ45 | 100Mb/s | LAN
SKU:
6152246
Na lageru
1500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,137 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 9 × 6,5 cm |
| Broj portova | 8 |
| PoE | Ne |
SWITCH 4 x port RJ45 | 100Mb/s | LAN
SKU:
6152245
Na lageru
1100,00 RSD sa PDV| Težina | 0,137 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 9 × 6,5 cm |
| Broj portova | 4 |
| PoE | Ne |
SWITCH 4 x port RJ45 | 1000Mb/s | LAN
SKU:
6152247
Na lageru
2100,00 RSD sa PDV| Težina | 0,137 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 6,5 × 9 × 6,5 cm |
| Broj portova | 4 |
| PoE | Ne |
Solarni panel 460W N-Type TOPCon DAH Solar
SKU:
4910460
Na lageru
14940,00 RSD sa PDV| Težina | 24 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 190,3 × 113,4 × 3 cm |