Shop
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2 | 5m
SKU:
6152434
Na lageru
Originalna cena je bila: 30800,00 RSD.24999,00 RSDTrenutna cena je: 24999,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Mobilni punjač za električna vozila – 3.5kW | 230V – tip 2
SKU:
6152468
Na lageru
Originalna cena je bila: 30800,00 RSD.27439,00 RSDTrenutna cena je: 27439,00 RSD. sa PDV| Težina | 3 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 35,5 × 40 × 14 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 3,5kW |
| Struja | 10A, 13A, 16A, 8A |
| IP Zaštita | IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Monofazni elektronski vatmetar – merač potrošnje energije, DIN35, Wi-Fi
SKU:
6150981
Na lageru
4500,00 RSD sa PDV| Težina | 0,122 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 9,2 × 7,2 × 4 cm |
| Boja | Bela |
| IP Zaštita | IP44 |
| Napon | 220V AC |
Bežični detektor dima sa baterijom | Tuya Wi-Fi | alarm 85 dB – Qoltec
SKU:
6152579
Na lageru
5000,00 RSD sa PDV| Težina | 0,111 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8 × 8,7 × 3 cm |
| Zemlja porekla | Kina |
| Proizvođač | Qoltec |
| Povezivanje | Bežični |
Punjač 22kw za električna vozila – tip 2 WiFi | LCD | RFID
SKU:
6152432
Na lageru
Originalna cena je bila: 93370,00 RSD.82859,00 RSDTrenutna cena je: 82859,00 RSD. sa PDV| Težina | 7,2 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 57 × 38 × 16 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Napon | 400V |
| Snaga | 22kW |
| Struja | 32A |
| IP Zaštita | IP54, IP65 |
| Dužina | 5m |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja porekla | Kina |
Brzi punjač za XIAOMI električni trotinet 36V | 42V | 2A | 8.0*8.0mm + pin
SKU:
6150334
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3099,00 RSDTrenutna cena je: 3099,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,5 × 12 × 5 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP54 |
| Struja | 2A |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Brzi punjač za bicikl, električni trotinet 36V | 42V | 2A | 5.5*2.5
SKU:
6150333
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3099,00 RSDTrenutna cena je: 3099,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,47 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 20,5 × 12 × 5 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| IP Zaštita | IP54 |
| Struja | 2A |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Hibridni Inverter Off-Grid 6kVA | 6kW | 120A | 48V | MPPT | LCD | Wi-Fi | BMS | Sinus
SKU:
6153873
Na lageru
Originalna cena je bila: 104000,00 RSD.87999,00 RSDTrenutna cena je: 87999,00 RSD. sa PDV| Težina | 11,7 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 47 × 30 × 15 cm |
| Snaga | 3,5kW |
Hibridni Inverter Off-Grid 5,5kW | 10KVA | 100A | 48V | MPPT | Sinus
SKU:
6153887
Na lageru
Originalna cena je bila: 93400,00 RSD.78959,00 RSDTrenutna cena je: 78959,00 RSD. sa PDV| Težina | 11,5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 59 × 39 × 21 cm |
| Snaga | 3,5kW |
French+shuko utikač tanki ugaoni 10/16A
SKU:
3200202
Na lageru
600,00 RSD sa PDV| Težina | 0,102 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,2 × 7 × 2 cm |
| Boja | Bela |
| Napon | 220V AC |
Qoltec Smart ID čitač čip kartica SCR-0634 | USB tip C
SKU:
6150634
Na lageru
Originalna cena je bila: 2400,00 RSD.1499,00 RSDTrenutna cena je: 1499,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,096 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 17,5 × 14 × 3,5 cm |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Solarni Inverter za zagrevanje vode ECO Solar Boost | Wi-fi | MPPT | LCD | 3kW/4kW
SKU:
6153867
Na lageru
Originalna cena je bila: 72530,00 RSD.49999,00 RSDTrenutna cena je: 49999,00 RSD. sa PDV| Težina | 5 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 40 × 37 × 17 cm |
| Snaga | 4kW |
| IP Zaštita | IP33 |
| Napon | 110~300VDC, 180~260VAC |