Shop
Napajanje 12V | 60W | 5A | IP45
SKU:
6150949
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.1899,00 RSDTrenutna cena je: 1899,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,2 × 4,2 × 11,9 cm |
| Boja | Srebrna |
| Snaga | 60W |
| Struja | 5A |
| Napon | 12V |
Konektor RJ45 | CAT5e | FTP | Pozlaćeni kontakti | 100 komada
SKU:
6154554
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.2559,00 RSDTrenutna cena je: 2559,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 4 × 16 cm |
| Boja | Srebrna |
Konektor RJ45 | CAT6 | FTP | Pozlaćeni kontakti | 100 komada
SKU:
6154556
Na lageru
Originalna cena je bila: 5000,00 RSD.2879,00 RSDTrenutna cena je: 2879,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,150 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 12 × 4 × 16 cm |
| Boja | Srebrna |
Pločica uložak za električne brave 110mm
SKU:
6152462
Na lageru
Originalna cena je bila: 800,00 RSD.699,00 RSDTrenutna cena je: 699,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,040 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11 × 5,1 × 1 cm |
| Boja | Srebrna |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Organizator kablova za RACK orman 19″ | 1U
SKU:
6154514
Na lageru
800,00 RSD sa PDV| Težina | 0,462 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,3 × 4,5 × 4,5 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |
Krimp klešta 8P 6P 4P
SKU:
6154381
Na lageru
Originalna cena je bila: 2500,00 RSD.1649,00 RSDTrenutna cena je: 1649,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,206 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 2,6 × 1,7 × 2 cm |
| Boja | Crna, Zelena |
| Dužina | 10m |
| Zemlja uvoza | Poljska |
Napajanje 12V | 60W | 5A
SKU:
6150926
Na lageru
Originalna cena je bila: 2100,00 RSD.1499,00 RSDTrenutna cena je: 1499,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,23 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 8,2 × 4,2 × 11,9 cm |
| Boja | Srebrna |
| Snaga | 60W |
| Struja | 5A |
| Napon | 12V |
Napajanje za DIN šinu 85.2W | 12V | 7.1A
SKU:
6150922
Na lageru
Originalna cena je bila: 4500,00 RSD.3199,00 RSDTrenutna cena je: 3199,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,269 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10,2 × 8 × 7,2 cm |
| Boja | Siva |
| Struja | 7,1A |
| Snaga | 85,2W |
| IP Zaštita | IP20 |
| Napon | 12V DC |
LAN adapter RJ-45 za PoE napajanje
SKU:
6150579
Na lageru
Originalna cena je bila: 600,00 RSD.479,00 RSDTrenutna cena je: 479,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,06 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 10 × 10 × 0,5 cm |
| Boja | Crna |
Eksterno Hard Drive kućište HDD/SSD 2.5” SATA3 | USB 2.0 | Crni
SKU:
6151862
Na lageru
Originalna cena je bila: 900,00 RSD.639,00 RSDTrenutna cena je: 639,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,082 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 11,8 × 7,5 × 1,2 cm |
| Boja | Crna |
Bluetooth zvučnik 3W | Dvostruki zvučnik | crni
SKU:
6150158
Na lageru
Originalna cena je bila: 1200,00 RSD.899,00 RSDTrenutna cena je: 899,00 RSD. sa PDV| Težina | 0,309 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 7,5 × 7,5 × 7 cm |
| Boja | Crna |
Organizator kablova za rek orman | 1U
SKU:
6154476
Na lageru
1200,00 RSD sa PDV| Težina | 0,583 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 48,5 × 7 × 4,5 cm |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Qoltec |
| Zemlja uvoza | Poljska |
| Zemlja porekla | Kina |