UPS uređaji (uninterruptible power supply)
UPS uređaji
UPS Line Interactive | Monolith | 1000VA | 600W
SKU:
6153774
Na lageru
Originalna cena je bila: 11500,00 RSD.9799,00 RSDTrenutna cena je: 9799,00 RSD. sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 600W |
UPS Line Interactive | Monolith | 1000VA | 600W | LCD | USB | RJ45
SKU:
6153980
Nema na lageru
13500,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,3 × 14,2 × 22,2 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 600W |
UPS Line Interactive | Monolith | 650VA | 360W | LCD | USB | RJ45
SKU:
6153978
Nema na lageru
9990,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 360W |
UPS Line Interactive | Monolith | 450VA | 240W | LCD | USB | RJ45
SKU:
6153977
Nema na lageru
8990,00 RSD sa PDV| Težina | 3,89 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 32,3 × 14,2 × 22,2 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 240W |
UPS Line Interactive | Monolith | 850VA | 480W
SKU:
6153773
Nema na lageru
8790,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 480W |
UPS Line Interactive | Monolith | 650VA | 360W
SKU:
6153772
Nema na lageru
8290,00 RSD sa PDV| Težina | 5,1 kg |
|---|---|
| Dimenzije | 27,5 × 9,2 × 14 cm |
| Boja | Crna |
| Napon | 220V AC |
| Snaga | 360W |